Pro Xiaomi Mi TV Box S, BOX 3, BOX 4X Hlasem, Bluetooth Dálkové Ovládání s Google Assistant Ovládání

Hodnocení 

344.97 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: řízení, výškově nastavitel, tv, box tv xiaomi, skyworth tv, xaomi ir dálkové, set-top box dálkové, box mi s, xiaomi mi, mi tv stick, xhiaomi tv box.

Pro Xiaomi Mi TV Box S, BOX 3, BOX 4X Hlasem, Bluetooth Dálkové Ovládání s Google Assistant Ovládání

Ujistěte se, že vaše dálkové ovládání přesně odpovídá obrázku nebo odkazu na dálkové ovládání je znázorněno zde. Můžete porovnat na fotografii je znázorněno zde. Pro Xiaomi TV dálkové ovládání musí být spárovány, než to může být používáno normálně po úspěšném párování. 【Párování Instrukce】 Nejprve ručně zapnout Xiaomi TV nebo box, dát vzdálený controlclose na Xiaomi TV nebo box, a současně podržte červené skeletové tlačítko níže, po dobu 15-30 sekund. Poté, co se na obrazovce TELEVIZORU zobrazí párování rozhraní, uvolněte tlačítko a čekat na TV se zobrazí úspěšné párování. To může být použit normálně, pokud není úspěšné párování, prosím, opakujte výše uvedené kroky.

Zásilky: 1.Máme Loď Všechny Položky po celém Světě Během 36 hodin (mimo svátků), Bude Zvolit Jeden Z Nich Podle Různých Zemích . Takže Pokud Máte Konkrétní Přepravní Požadavek ,Prosím, Sdělte Nám Před Odesláním . 2.Jsme Loď Do Zednictvicoufal.czrsquos Adresu Pouze .Prosím, Ujistěte Se, Že Vaše Adresa V Zednictvicoufal.cz Je Správnou Dodací Adresu ! Po-prodejní servis: 1.Všechny Věci Přes Přísný Test Před Odesláním .A Garantujeme Itrsquos Dobré ,Prosím, Ujistěte Se, Že Balíček Je V Dobré Situaci, Kdy Si Podpis . 2.Poté, co Dostal Položky ,Pokud Máte Nějaké Problémy Se Zbožím , Prosím, Kontaktujte Nás Kdykoliv Bez Váhání Namísto Otevřeného Sporu ,Odpovíme Vám Do 12 Hodin ,A My Se pokusíme v Našich silách, Aby vám Pomohl Vyřešit Vaše Otázky či Problémy . 3.Pokud Se Nemůžete Dostat Zboží Do 50 Dnů , Prosím, Dejte Nám Vědět A My Vám Vrátíme Všechny Vaše Platby . 4.Naše Služby Cílem Je, Aby Se Každý Zákazník Mít Dobrý Zážitek Z Nakupování . Zpětnou vazbu: 1.Pokud Jste Spokojeni S Našimi Položky A Služby, Prosím, Dejte Nám Pozitivní Zpětnou Vazbu A 5-Ti Hvězdičkové Hodnocení,Které Se Bude Dát Přinést Lepší Šanci Rozvíjet Se V Našem Obchodě , A My Vám Děkujeme, Že Jste Se A Zkuste Těžší Služba Vám Lépe . 2.Pokud Jste Nespokojeni S Našimi Službami, Nebo Jakékoli Jiné Problémy , Prosím, Kontaktujte Nás Před Odjezdem Zpětnou Vazbu A Otevřít Spor ,Budeme Řešit Problém Okamžitě ! 3.To Bude Velmi Ocenil, Pokud Máte Nějaké Dobré Návrhy .

Frekvence 433 MHz
Kanál 3
Použití TV
Značka NoEnName_Null
Balíček Ano
Číslo Modelu Pro Xiaomi Mi TV Box S, BOX 3, BOX 4X
Bezdrátová Komunikace Bluetooth
Podpora APLIKACE No

Související produkty