Mini Tepla Tiskové Stroje pro T Košile, Boty, Klobouky, Malé HTV Vinyl Projektů Přenosný Mini Snadno Stiskněte tlačítko pro Topení

Hodnocení 

1 115.24 Kč

-29%

1 593.19 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: cricut snadné tisku, htv vinyl roll, cricut radost, heat press machine mini, stiskněte tepelné, stremer tv, vrtačka, mini stiskněte, htv vinyl, otevřete theremin, htv vinyl bundle.

Popis: [Unikátní Design]: digitální displej na obrazovce, je jasné a praktické. Pomocí modernizované motorové, během procesu tisku, tlak je rovnoměrně zaměřena na produkt, a tisk efekt je dobrý. Ergonomický design, komfortní rukojeť držet. [Více funkcí]: Jednoduchý režim, teplota 4 úrovně, 284℉, 329℉, 365℉, 410℉, načasování rozsah nastavení: 10s~120. Profesionální režim, nastavení teploty, rozsah: 140℉~410℉, načasování rozsah nastavení: 10s~999s. [Bezpečnost design]: Automatické vypnutí, náš tepelný tisk je 15 minut automatické vypnutí design, ale nepřináší vám to největší pohodlí a nejvyšší bezpečnost. Na rozdíl od ostatních, oni mohou dokonce automaticky vypne během 15 minut Stále používá. Vysoce kvalitní bezpečnostní základ. [Jednoduché ovládání a mobilní horké ra¾by]: Velmi vhodné pro HTV převod vinyl, flash, přenos papíru, atd. Stačí ji otevřít, aby se vinyl držet svého T-shirt, nebo jiné položky. Pro velké horké ražby oblasti, potřebují jen přesunout stroj pomalu, aby se teplo rovnoměrně, aby dokončit velké design. [Široce používá a snadno se přenáší]: To může být použit k tisku své oblíbené ikony na T-košile, klobouky, boty, tašky, hračky, atd. Velmi vhodné pro řemeslníky, studenty, rodiny, továrny, atd. Prezentovat své nápady dokonale. Nízká hmotnost a malá velikost, snadno se přenáší, velmi vhodné pro domácí, cestování, atd.

Výpis: *1 Host

1 *Plastové sedátko

1 *Vodní sprej láhev

1 *Vysoká teplota houba pad

1 *Návod

1 * Skladovací vak

1 *barva box balení

Tepelné Tiskové Stroje 3 Teplo Lis pro T Košile
Heat Press Machine 1 heat press machine
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Značka FURONGHUA
Heat Press Machine 2 Stiskněte tlačítko pro Topení
Původ KN(Původu)
Certifikace CE

Související produkty