Ochranné sklo pro iPhone 12 Pro Max.

Hodnocení 

84.75 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: případ iphon 12 mini, kryt nova3, Roku 2020 SE, případ iphon xr, případ iphon 12 pro, zadní kryt iphone xsmax, zdarma iphone xs max, případ iphon, iphon 12 pro, dhl hodinky.

Ochranné sklo

Hlavním účelem ochranné brýle pro obrazovku, je schopnost ochránit displej telefonu před nárazem účinky. Při pádu, dopad na samotný trvá přesně to, ochranného skla, díky své pevnosti. Při nárazu je silný, ochranné sklo zlomy a praskliny. Další, budete muset jen koupit nové ochranné sklo, které je relativně levné příslušenství. A, samozřejmě, ochranné sklo spolehlivě ochrání displej sám před poškrábáním. Nezapomeňte, že na obrazovce smartphone je jedním z nejdražších částí zařízení, takže jejich cena může dosáhnout až několika tisíc kč, a to až do 40% gadget cena cena cena, samozřejmě, na nějaké kapky, ne pouze ochranné sklo je rozbité, ale displej samotný smartphone, nicméně, ochranné sklo silně snižuje tato rizika.

Jak nastavit

Ochranné brýle jsou vloženy, stejně jako filmy: displej telefonu je pečlivě vtírá před otisky prstů, prachem-důkaz, sklo se koná s polštářky. Při vkládání, sklo je požadováno, aby plynule, aniž byste se dotkli prsty se lepicí strany, se snaží vypočítat stejné dokumenty podél okrajů obrazovky, držet se postupně postupně postupně, aby se zabránilo dostat bubliny se vzduchem. Stiskněte a hladké mohou být speciální nechlupatící ubrousky nebo jen prst.

Typ Přední Fólie
Původ KN(Původu)
Funkce Tvrzené sklo

Související produkty