XIAOMI mijia Smart RC Inteligentní Auto 1:16 Pohon Rock Crawler Controller App RC Auto Vozidla Model 4 Kola RC auta Pro Děti

Hodnocení 

1 248.89 Kč

-36%

1 982.20 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: rc, zdravím poznámka 7, rc truck, mi xiomi, 3 xaomi, rc nákladní auto, auto samolepka, esc wltoys, mijia xiaomi, 124 model.

Popis:

Značky; XIAOMI

Model výrobku: XMYKC01CM

Rozměry výrobku: 235x120X115mm

Čistá hmotnost: cca 350g

Měřítko:1/16

Rozvor: 144 mm

Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.2

Režim pohonu:pohon na Čtyři kola

Řízení: Proporcionální řízení

Řízení, servo: 9g server

Parametry baterie: 3.7 V 500mAh Li-ion baterie(součástí balení)

Použití čas: asi 30 minut

Doba nabíjení: cca 90 minut

Obsah Balení:

1X RC Auto

1X Baterie

1X USB Nabíjecí Kabel

1X Návod k použití

*Když je plně nabitá, teplota je asi 20°C, a nejvyšší rychlost měřená na suché a rovné betonové dlažby je 4,5 km/h;

rychlost se bude snižovat podle stavu vozovky a elektřiny.

*Uvedené údaje na této stránce jsou z Chuangda Hvězdičkový Laboratoři není-li uvedeno jinak.V důsledku různých objektivních prostředí, testovací data mohou být zkreslená, nebo jinak.

*1:16 skutečné auto poměr zapojených v tomto produktu je zmenšen podle velikosti Jimny je skutečné auto.

Napájení displeje se podílejí na "Inteligentní Auto na Dálkové Ovládání" APP bude mít odchylky nebo jinak, v důsledku různých použití produktu prostředích a různých operačních metod;

výrobek může být aktualizován a upgradován, a skutečný produkt a APP rozhraní a schéma může být mírně odlišné, prosím, převažují v naturáliích, prosím, Postupujte podle pokynů v návodu k obsluze a upravte nastavení odpovídajícím způsobem při používání APLIKACE, aby bylo dosaženo co nejlepší výkon.

Protože převodovka konstrukce vozidla je zařízení redukční převodovka a kardan převodovka,

tam je určité množství hluku, když je vozidlo v provozu, a to není selhání výrobku.

Když je auto na dálkové ovládání je obvykle kontrolována, prosím, nepřenášejte zařízení dálkového ovládání pro ostatní, aby se zabránilo náhodnému dotek a ztráty kontroly.

*Během normálního ovládání auto na dálkové ovládání, prosím, převodem na dálkové ovládání zařízení pro ostatní, aby se zabránilo náhodnému dotek a ztráty kontroly.Lithiové baterie jsou v ceně.Demontáž, nárazu, stlačení, nebo házet do ohně, jsou zakázány.Pokud je závažné nadýmání, dále nepoužívejte.

Neumisťujte do prostředí s vysokou teplotou.Vzhledem ke zvláštní povaze lithium baterie, vysoké a nízké okolní teploty bude mít vliv na baterie, je nabíjení a vybíjení výkon a baterie život, tak prosím, nepoužívejte a neskladujte výrobek v vysoká teplota, nízká teplota, vysoká vlhkost, přímé sluneční záření a jiné prostředí.

*Musí být pravidelně kontrolovány za poškození, kabely, konektory, kryty a jiné díly.Pokud zjistíte poškození, přestaňte jej používat, dokud oprava je kompletní.

*Vozidla, správce má baterie nízké napětí, ochrana a zastavení motoru funkce ochrany.Baterie nízké napětí ochrana: Když je napětí baterie nižší než 3,3 V, výstupní proud je omezen, a proud je automaticky oříznut na 3.0 V, k ochraně baterie; motor stall ochrana: Když je motor přetížen, když je vozidlo v provozu, regulátor začne stánku Ochranu, zastavit výstupní proud pro ochranu motoru, po přidání plynu rocker vrací do centra, zastavení motoru ochrana může být propuštěn.

*Když vozidlo používá režim Bluetooth, dráty vysokého napětí, světla, lišty, mikrovlnné trouby, atd. generovat rádiové vlny o stejné frekvenci, které mohou interferovat s připojením Bluetooth, což způsobuje, že produkt nefunguje normálně.Prosím, změňte místo, nebo si vybrat jiný čas fungovat.

*Prosím, pozorovat okolní prostředí během používání, aby nedošlo k poškození dalších pracovníků a předměty, v důsledku osobní provoz.

Původ KN(Původu)
Gyro xiaomi Auto na Dálkové Ovládání
Funkce Dálkové Ovládání
Design Dirt Bike
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Rozměry 23.5*12*11.5 cm
Dálkové Ovládání Ano
Číslo Modelu xiaomi rc auto
Čárový kód Ano
Stupnice 1
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Režim Řadiče MODE2
Max Rychlost xiaomi inteligentní auto
Materiál Plastové
Stav Sestavy Ready-to-Go
Značka Xiaomi
Balíček Zahrnuje USB kabel
Doba Letu 30 minut
Typ Auto

Související produkty