Vzpírání Rukavice Cvičení Cvičení Grip Pad Posilovny Kožené Powerlifting Rukojeti Vytáhněte Gymnastika Cvičení Gym Příslušenství

Hodnocení 

239.20 Kč

-27%

332.14 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: muž powerlifting, Fit, fat grip, tělocvična muž váhy, tašku muži, 9mm matice, pad grip, dumbbel, činka squat pad, crossfit rukojeti 2.

Barva:Červená/Černá/Hnědá

Materiál:Kůže Hovězí 【Kráva Skrýt Kůže Konstrukce】TAVIEW posilovny vzpírání rukojeti jsou posílena s vysoce odolné Kráva skrýt kůže pro dlouhou životnost. Jsme si jisti, že naše zvedací rukojeti jsou bezkonkurenční a originální kožený materiál bezchybně hřbety rukou, trénink a zvedání. S někdy tak spolehlivé, kvalitní materiál vás nebude nikdy otravovat. 【Hrubé Kůže Přední, aby Zajistily, Žádný Prokluz】Naše zvedací rukojeť je vyrobena s Ayz-F na základě pružný 4-prstu podpora pro držení grip dokonale do ruky. Hrubé kůže přední dokonale pomáhá v pevnost, tak, že vaše prsty zůstanou přilepené k závaží a nic klouže a klouže. Ideální pro cvičení, posilování a gymnastiky. 【MMT Pot-Absorpční Technologie】TAVIEW power-zdvihací úchyty pro muže/ženy jsou profesionálně vyrobeny s použitím MMT absorpce Potu technologie, která zachycuje kousek luxusu na ruce při tréninku. Nezvaní pachy a bakterie jsou vloženy na odpočinek, aby vaše prsty suché a chladné, s dostatečnou absorpci vlhkosti. 【Advanced švy pro Pevnost A Stabilitu】znásobit výkon našich rukojeť a předvést inteligentní design. Exkluzivní pokročilé šití odborné pomoci zvedání-grip v poskytování elegantní exteriér a zvyšuje pevnost a větší odolnost výrobku. Vynikající kvalita šití dále posiluje výrobek s dlouhou životností a výkonem. Drží tvar a nezhoršuje.

Balení obsahuje:

1 x vzpírání Rukavice

Značka TAVIEW
Typ Vzpírání Rukavice
Číslo Modelu Vytáhnout Rukavice

Související produkty