Platí pro Suzuki GSX r1000 motocykl hub nálepka refit nepromokavé reflexní 17 palcový kola Obtisk osobnosti

Hodnocení 

409.36 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: yamaha yazi nálepka, noritsu, nálepka bicycl, yamaha dragstar, suzuki vitara, tankpad suzuki, kolo nálepka čisté, leatt, kolo lumen, suzuki ts nálepka.

TIPY

1.Bílá barva vypadá trochu šedá vlivem reflexní materiál. Pokud nemůžete přijmout tyto šedé, můžete kontaktovat zákaznický servis na nákup bílé, že není reflexní materiál. Pokud není tam žádný komentář a žádný kontakt s zákaznický servis, reflexní materiál samolepky je odeslána ve výchozím nastavení. 2.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás a my dostane zpět k vám co nejdříve, a vyřešit problém pro vás. My vám určitě pomůže vyřešit problém a dát uspokojivou odpověď. Při absenci komunikace, doufám, že jste: 1 neotvírejte sporu na vůli; 2 nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu; ---Děkuji za pochopení :)

O produktu

.- Toto je sada reflexních samolepek. - Tyto obtisky vypadají velmi krásné - Barva: jak je znázorněno - Množství: 1 set = 12 proužky - Vhodné pro: Přední kola 15 palců zadní kola 14 palců Jak nainstalovat? Vyčistit okraje. Odstranění prachu a oleje. Místo ráfku v slunce a venkovní Teplota je 15 stupňů Celsia, nebo 59 stupňů Celsia. Lepidlem na zadní, jen peel a vložit (Neinstalujte samolepky na deštivých dnech nebo vysoké vlhkosti vzduchu!)

Speciální Funkce Reflexní světlo
Typ Položky Obtisky A Samolepky
Typ Materiálu PUV
Značka NoEnName_Null
Hmotnost Položky 0.15kg

Související produkty