500g/0,1 g Přesná Digitální Měřicí Lžíce kuchyně, Kuchyně odměrka Gram Elektronické Lžíce S LCD Displej Kuchyňské váhy

Hodnocení 

96.92 Kč

-47%

183.00 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: chladivo měřítku, měřítko lžíce, digitální knihy, kuchyň, 0, 001 g rozsah, el kuchyňské váhy, clipper pro vlnu, kuchyňské spotřebiče elektronika, sklo spoon, Stupnice, silicon mesuring lžíce.

vítejte v našem obchodě Po vstupu do obchodu, můžete získat kupony, doufám, že si můžete vzít své oblíbené produkty, přeji vám šťastný nakupování.

Poznámky : Vážení přátelé, vzhledem k nedávné epidemii, existuje příliš mnoho balíků na poštách v různých zemích. Po balíčku je transportován normálně, logistika informace nemusí být nalezeno v krátkém čase. Prosím, být jisti, že balíček může být transportován normálně, ale logistické údaje nemusí být aktualizován v čase. Ve zvláštních obdobích, tam může být zvláštní okolnosti. Děkuji vám za pochopení. Následující informace o výrobku:

Specifikace produktu: Vážení specifikace: 500g / 0,1 g Napájení: knoflíková baterie rozměry Výrobku: celková délka 23.2 cm odměrky délka 7cm * šířka 5,6 cm Jednotky měření: G, Oz, Gn, Ct Produktu materiál: Abs životního prostředí plast Single hmotnost: 80 g Balení seznam materiálu: kuchyňská elektronická váha * 1 Poznámka: 1. Vzhledem k ruční měření, prosím, nechte trochu chyba. Prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že nabízení. 2. Vezměte prosím na vědomí, že různé barvy zobrazení může být odlišné. Funkce highlights: * 1. Vysoce přesné lžíce elektronické měřítku, s použitím high-přesnost snímače systému, indikace přetížení maximální hmotnost může dosáhnout 500g, přesně v krocích po 0,1 g. Přesné rozměry mohou, aby vaše jídlo chutnější. * 2. 4 různé jednotky: g, oz, ct, gn, funkce REŽIMU umožňuje přepínat mezi různými jednotkami. Funkci hold, bude to zamknout nebo odemknout hmotnost čtení. * 3. S tárovací funkce, nízký stav baterie a přetížení indikace. Auto-off funkce může zachránit životnost baterie. * 4. Široce používaný nástroj může měřit váhu mouky, mléko, máslo, máslo, jedlé oleje a vážit hmotnost pevných a kapalných složek. * 5. Kuchyňské lžíce váhy jsou jedním z nejvíce praktických nástrojů pro foodies, dieters a domácí kuchaři. Široce používán v laboratořích a průmyslu. O zpětná vazba: Budeme udržovat vysoký standard kvality 5 hvězd a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Tak, že můžeme vyřešit váš problém uspokojivě.

Měřicí Nástroje Typ Měřicí Lžíce
Typ Měřicí Nástroje
Plast Typ PC
Číslo Modelu JJ2024959
Materiál Plastové
Funkce Eco-Friendly

Související produkty