Inteligentní Garážová vrata Otvírák Řadič WiFi Inteligentní Život/Tuya APLIKACE Dálkový ovladač Kompatibilní S Alexa Echo Google Domů Bez Hub Vyžadují

Hodnocení 

1 091.78 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: dálkové ovládání slot, domů smart, přepnout wifi, alexa snímače pohybu, alexa podporu, garážové dveře řadič vzdálené, dveře tuya smart, zafira dveří otvírák, shelly smart home, google hub fotoaparát.

1.UPGRADE VAŠÍ GARÁŽI DVEŘE SMART CONTROL přidáním tohoto modulu do svého aktuálního otvírák. Integrované s Wi-Fi Systém, můžete nyní Ovládat, Sledovat a Automatizovat váš Dveře s váš Chytrý Telefon a Alexa / Google Domácí Asistenti.

2.UNIVERZÁLNÍ INTELIGENTNÍ ŽIVOT ANDROID / iOS APLIKACE poskytuje funkce, jako jsou Dveře, Pozice, Status, přes Animované Dveře Garáže, Upozornění přes váš Chytrý Telefon, Historii Otevřít/Zavřít Krát, a obě Odpočítávání A Opakování Časovače,ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY za PŘEDPLATNÉ.

3.UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ PRO CELOU VAŠI RODINU – Více Uživatelský Přístup poskytuje Jak Bezpečnost, Pohodlí Očekávat Doručení Balíku,na Dálku Otevřít Dveře Garáže pro Řidiče, když on Přijde a pak To Zavřít. Přidat Vzdálenou Kameru v garáži pro zvýšení Bezpečnosti pro sledování doručení.

4.DEJTE SVÉ GARÁŽI OTVÍRÁK KONEČNÝ INTELIGENTNÍHO ČLOVĚKA:Jednoduše Připojí k Většině Dveře Garáže Modelů Pomocí Našeho Snadno Řídit se Pokyny.Kompatibilní s většinou otvírače garážových vrat,prosím, zkontrolujte, zda vaše garážová vrata otvírák je model v šestém obrázku.

5.PLNÁ dvouletá ZÁRUKA:Vaše Spokojenost je Cíl pro všechny své zákazníky

Poznámky: Vážení zákazníci, předtím, než si koupíte tento produkt, prosím, vyhledávání přes odkaz níže vidět, je-li formulář po spojení skoky obsahuje konkrétní model garážových vrat;pokud vaše garážová vrata konkrétní model není uvedena v tabulce, což znamená, že vaše garážová vrata nelze pracovat s naším výrobkem, prosím, nekupujte to! INTELIGENTNÍ Garážová vrata Správce ZMĚNIT KVALITU VAŠEHO ŽIVOTA Zažít pohodlí,elegance, luxusní a elegantní Chytrý život/tuya ovládání APLIKACE k Dispozici v IOS a Android Dálkové Ovládání Vzdáleně otevřít dveře garáže pro důvěryhodné Dálkově ovládat gorage dveří, když jsi doma brzy. lidi, když není nikdo doma. Alerte tím, otevřít/zavřít,práce přesčas a noční režim oznámení,zůstat v bezpečí, jak si nikdy představit. Automaticky provádět s zabezpečovací systém Ovládání Hlasem Jednoduše ovládat dveře garáže přes Chytrý Život/Tuya APLIKACE Funguje perfektně s Alexa,Google Domácí Produkt Parametr Připojení SNADNÁ INSTALACE Snímače Instalace Metoda

Moc 90V-250V AC/50-60 Hz
Značka YIDIELE
barva Bílé smart home
Aplikace Inteligentní život/Tuya
Číslo Modelu MS-102
Provozní Teplota -67F / +155F
Provozní Vlhkost Méně než nebo rovno 80%
Hlasové ovládání Amazon Alexa Echo/Google domov
Původ KN(Původu)
Materiál Ohnivzdorné Bydlení FR-ABS
Statické ztráty výkonu Méně než nebo se rovná 0,3 W

Související produkty