Nové příjezdy! přírodní duhový fluorit kameny a minerály spadl léčení krystaly pro domácí dekor & akvarijní dekorace

Hodnocení 

221.06 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: spadl žlutý kámen, tromlované kameny, bronzite spadl kámen, spadl kámen kolekce, quartz spadl kámen, jeaxi spadl kámen, oranžové spadl kámen, 2mm spadl kámen, spadl zdivo kámen, alexandrit spadl kámen.

přírodní duhový fluorit tromlované kameny

materiál:přírodní fluorit krystal

hmotnost:100 g

balíček: zabalené s bublinkovou vnitřní bezpečnosti a tašku venku

Pozornost

1# Všechny položky jsou pořizovány v přirozeném světle. Jak je známo všem, každý přírodní kámen má své vlastní charakteristiky, a není tam žádný přesný stejné existence. Prosím, nevadí, když produkty, které obdržíte, jsou odlišné od těch, které je znázorněno na obrázku.

2# Mezinárodní Kupující vezměte prosím na vědomí, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Doprava

1# Budeme dodávat zboží do 3 pracovních dnů po zaplacení.Prosím, potvrďte vaši dodací adresu během tohoto období.

2# Položka bude odesláno z China Post podle Standardní Mezinárodní Námořní přepravy (s sledovací číslo).Obvykle 10-30 dní,některých zemích může být 30 až 60d ays.

Po-prodejní

Pokud nejste spokojeni s produkty, které obdržíte, prosím, kontaktujte nás v čase. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás. Budeme situaci řešit podle aktuální situace jedince.

Zpětná vazba

1# Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké otázky.

2# Pokud jste spokojeni s produktem obdrželi, prosím, laskavě dejte nám příznivý komentář. Vaše hodnocení je nejlepší povzbuzení pro nás. Děkuji moc!!!

Styl feng shui
Materiál Kámen
Regionální Funkce Evropa
Téma lidé
Značka DH JINGKA

Související produkty