12V/24VMotorcycle Projekce Andělská Křídla Lampa Motorky Modifikace Díly Příslušenství Motocykl LED zadní Světlo Univerzální

Hodnocení 

291.86 Kč

-45%

530.84 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: led motocykl signál, cafe racer ocas, motocykl ocas, vrtulník zastavit, led stop, led motorcycl, stop signál univerzální, brzdové led motocyklu, cafe racer, scrambler, led motocyklu zastavit.

Balíček Zařazení: 1 Pár Motocykl Angel Wing LED Specifikace: Materiál: Hliníková Slitina Možnosti barev: Bílé Světlo, Led Blu-ray, Červené Světlo, Blu-ray Napětí: DC9V-60V Zdroj Energie: 5W Čip: creep/lg Napětí: DC9V-60V Proud: 0,2 MA-Barevná teplota: 7000 Popis: Pokud vlastníte motocykl, jste mohl mít za instalaci podvozek, LED světla, jak přidat jedinečný vkus na vaše kolo. Nicméně, ne všechny LED sady jsou stejný, protože oni přicházejí v různých barev, jas, typ instalace, a některé jsou dokonce ilegálně. LED lampa kit mohou být instalovány sám o sobě. Rozsvítí vaše kolo s andělská křídla! Toto je sada 2 LED projektory, které se rozsvítí, unikátní křídla vzor. S speciálně navržený upevňovací držák pro snadné uchycení pod karoserii vozidla. Snadná montáž a demontáž. Můžete nainstalovat tyto světla kdekoliv chcete, DIY svůj styl a může být namontován kdekoli. Světla na silnici jako křídla, tyto pomáhají se rozsvítí cestu v noci, aby se vaše motorka mnohem více viditelné pro protijedoucí vozidla. Poskytuje výraznější polohy vozidla varování a řízení, pokyny pro jízdu v noci. Úžasné osvětlení, můžete vidět na zem pod nohy jasně, aby se zabránilo dostat na špatnou cestu. Nízká spotřeba baterie, vysoký jas a úspora energie. Super světlé efekt s HD projekcí a vzor je dobře patrné na obou stranách. Při jízdě v deštivých dnů, dnů s mlhou nebo písečné bouře, to může upozornit vozidel dál za sebou a účinně zabránilo nehodám. Účinně zlepšit vaši bezpečnost. Vhodné pro většinu motocyklů. To může být také použit jako pomocná linka pro začátečníky při jízdě a couvání. Laserový paprsek hvězdnou oblohu. Letní obloha je tak krásná, tak daleko, užijte si chladné letní noci a podívejte se na okouzlující nebe. Nejjasnější hvězdy na noční obloze vždy osvětlit mou cestu a můj život. Vlastnosti: *1. High-definition objektiv křemenného skla technologie: dobrý tepelný účinek léčby, s dobrou pevnost pod 150 stupňů. *2. High-jas lampy korálky mají jednotné luminiscence: malé rozměry, dlouhá životnost, pomalé světlo kaz, a přesné barevné teploty. Efektivní kombinací lze dosáhnout na vyšší řídit proudy. *3. High-definition objektiv křemenného skla technologie: použití high-definition čočky, silné pronikavé síly, jasné a světlé vzory, křemenné sklo objektivu technologie, bezchybné, žádná barva. *4. Vodotěsné a kapání-důkaz: projekční lampa se může stále fungovat normálně v deštivé dny, bez demontáže a vodotěsné *5. Snadná demontáž dvou klíčových kloubů: dvě jádra tupé spoje, snadná instalace bez upnutí. *6. Vynikající zpracování, žádné prosakování vody na dně. *7. Konstantní proud regulátor s neomezeným funkce ochrany. Poznámka: 1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty, které víte, prosím pochopit. 2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Funkce 1 Motocykl Směrová Světla
Funkce 5 Motocykl Zadní Světlo
Funkce 3 Motocyklové led křídla jízdy světlo
Příkon 5W
Funkce 2 Motocykl ghost stín světlo
Funkce 4 Motocykl anděl, křídla, světla

Související produkty