Kartáč Vyšívat Plísní Dort Zdobení Nástroje Fondant Dort Formy, Silikonové Formy pro Sugarpaste Květina Vložit Marcipán Modelovací Pasta

Hodnocení 

309.57 Kč

-29%

442.11 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: silikonové vazby nástrojů, bábovka, Dort Nástroj, marcipán formy, PEČEME, květina plísní, tort, marcipán nástroje dítě, silikonový kruh nástroje, mehaz nehty nástroje.

Kartáč Vyšívat Plísní Dort Zdobení Nástroje Fondant Dort Formy, Silikonové Formy pro Sugarpaste Květina Vložit Marcipán Modelovací Pasta

Vytvořit bezchybné kartáč výšivky a reliéf vzorů pro dorty a peče, pomocí této pohádkové formy z Flowerherd.

To je nesmírně rostoucí trend v tomto roce, a to zejména, jak jsme se pustit do jara. Buďte připraveni udělat dojem s letní tématikou květinovým svatební dorty a narozeninové vzory!

Tam je takový hluboký podrobně k této formě, to vypadá fantasticky jako hotový výsledek. Nemluvě o tom, že vám ušetří hodiny času a úsilí!

Forma obsahuje 12 vysoce detailní vzory, různé velikosti, takže je ideální pro velké koláče, odstupňovanou koláče, sušenky a dortíky.

Přibližné Rozměry:

Vzory se liší od 1cm do 10 cm velikosti.

Může být použit s různými jedlé médií, včetně: sugarpaste, květinové pasty, marcipán, modelovací pasty, čokoláda, cukroví, vařené cukr a další.

Návod:

1. Prach-mouka do formy Otočit a vyklepat přebytek.

2. Hníst trochu vložit do hladka. Lehce vyrovnat předtím, než stisknete pevně do požadovaného kusu. Zajištění vložit je paušální na zadní straně, a ne jít přes hrany.

3. Otočte formy nad, flex a uvolněte vložit.

4. Připevněte boční kousky, aby se váš dort opatrně, zatímco stále měkké, pomocí jedlé lepidlo nebo royal poleva.

5. Když suchý, tyto mohou být buď kartáčovaný s jedlé barvy, práškové barvy a lusture pro zvýraznění ohromující detaily.

Číslo Modelu MH090313200028002
Dort Nástroje Typ Formy
Obscénní Obrázek No
Materiál Silikonové
Certifikace SGS
Sexuálně Sugestivní No
Typ Dort Nástroje
Funkce Eco-Friendly
Značka flowerherd

Související produkty