2W160-15 AC220V Hliníkový vodič cívky ventil Vody

Hodnocení 

132.10 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: cívka elektromagnetického ventilu, ventilátor rx550, valv, chladič pro rx 470, ofukovací pistole, 220v elektrický ventil, cívka pro ventil, Elektromagnet, cívky ventilu, elektromagnetických ventilech.

Hliníkový drát kruhu

Měděné cívky

Elektromagnetické cívky

Elektromagnetické cívky, když elektrické aktivity v rámci jádra pro cívky přitahuje pohyb, pohony, ventil jádro je v pohybu, tak, aby se změnit ventil na státu; tzv. suché nebo mokré se týká pouze pracovního prostředí, cívky, armatury akce, žádný velký rozdíl.

Ale, jak víme, duté cívky, indukčnost a připojit se jádro do cívky indukčnost je jiný, poté, co bývalý, druhý je velký, když je cívka tong na střídavý proud (ac), cívky impedance se liší i pro stejné cívky, spolu se stejnou frekvencí střídavého proudu, indukčnost se bude lišit v závislosti na základní pozici, tj. impedance se liší v závislosti na základní pozici, impedance hodin, protéká cívkou proud se zvýší. > elektromagnetické cívky je často příliš teplo, Když je solenoidový ventil cívka je v provozuschopném stavu (elektřina), jádro je na prd, tvoří uzavřený magnetický obvod. Indukčnosti v největším státu se skládá z načasování. Horečka je normální, ale jádro není hladká a elektřiny, snížení objemu cívky, indukčnost, odpor se sníží, proud se zvyšuje odpovídajícím způsobem, tím způsobí, že cívky proud je příliš velký, život je ovlivněn, takže olej se základní aktivita je blokována, napětím, že akce je pomalý, nemůže ani normální je úplně mimo, aby cívka elektřiny často je ve stavu impedance méně, než je obvyklé, možná faktorů drátu cívky.

Číslo Modelu 2W160-15 cívky
Značka liyadu
Typ CÍVKY

Související produkty