Full Carbon Fiber Pro Kawasaki H2 H2R Motocykl Příslušenství Kryt Řetězového kola

Hodnocení 

1 792.12 Kč

-9%

1 969.37 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: tričko kawasaki h2r, kawasaki w800, kawasaki h2, zh2, uzávěr hořlavých uhlíkových vláken motocykl, kawasaki h2r točivého momentu, uhlíkových vláken případě moto, čelovku olight h2r, kawasaki h2r, cle kawasaki h2.

Model/ Série

Položka Pro: Kawasaki H2 H2R Kryt Řetězového Kola

Popis

Vyroben S Autentickým 3K Uhlíkových Vláken Prepregu Zbrusu Nový UV Ochranný Nátěr Lesklý Povrch Vytvrzování V Autoklávu 2x2 Keprové Vazbě Materiál pro Montáž Trvalé Pouto - Kapalné Epoxidové Lepidlo (Není Součástí Balení) Tyto jsou ručně vyráběné aftermarket části z uhlíkových vláken. Některé úpravy mohou být nutné pro správné obutí.

Poznámka

Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v ceně položky nebo přepravní poplatky.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru/nepleťte si je pro další přepravní poplatek.

Zákaznický Servis

1.Předprodejní servis: Jakékoli dotazy týkající se produktů a služeb budou zodpovězeny našimi odborníky. 2.Po-prodej serveice: (1) Máme speciální personál sledovat logistické informace z jednotlivých komodit a řešit problémy, které mohou vzniknout v mezinárodní logistiky dopravy včas. (2) Po obdržení zboží, pokud tam jsou nějaké problémy s instalací, můžete se obrátit na náš personál zákaznického servisu, budeme vás k instalaci.

Lití Carbonfiber
Malované No
KÓD HS 87141000.90
Původ KN(Původu)
Motobike, Aby Kawasaki
Typ Materiálu Uhlíkových Vláken

Související produkty