[5ks-10ks]Nové originální; ATMEGA328P-MUR ATMEGA328P-MU ATMEGA328P-CN MEGA328P M328P-CN M328P -IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN

Hodnocení 

159.54 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: atmega88, atmega328p, mc7805, baby orangutan, čip atmega328 5ks, servo spojovací tyč, atmega328p dip28, arduino nano, polyester záměnu plenek, základní atmega 328 p.

Vítejte na našich prodejnách! Máme jen jeden obchod v Zednictvicoufal.cz, a našli jsme další obchody ukradl naše fotky, ale kvalita zboží není stejné, prosím, buďte opatrní koupit, proto naše produktové fotografii přidal obchod vodoznak. Třeba procházet původní obraz bez vodoznaku, vítejte, kontaktujte nás!~ Obrázek produktu; Pokud si koupíte více, nebo máte nějaké dotazy, Prosím, kontaktujte nás co nejdříve! NÁHRADY A NÁVRAT: nabízíme záruku na všechny položky, které jsme prodali. Položky budou testovány předtím, než loď, že to bude v dobrém stavu, pokud tam jsou nějaké problémy s položkou, neváhejte nás kontaktovat. Prosím, Napište nám oznámí vadné položky. Pokud není uvedeno jinak, tato položka je dodáván s 14 dní záruka od doručení datum. Musíte nás kontaktovat před vrácením jakéhokoli výrobku .. Návrat musí být v novém stavu (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu). Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady. !! Srdečně děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu, a dokončit transakci, náš systém vám nechat pozitivní zpětnou vazbu. CLA A PŘEDÁNÍ POPLATEK: Pro všechny objednávky zákazníků, nemáme účtovat podal poplatek, i 1ks součástí. Když díly dorazily na své místních zvyklostí, pokud součásti byly clo, nebudeme zodpovědní za žádné vlastní cla nebo dovozní daň. Ujistěte se, že budete číst dodací údaje zjistit předpokládaný čas doručení. Pokud projekt ještě neměl přijet v této době, prosím, dejte nám zprávu, prodloužit o potvrzení přijetí této objednávky. bude ujistěte se, že vám 100% uspokojivé odpovědi. Vybrat jsme se vás správná volba. Poznámka: Vážení přátelé, Pokud máte zájem, velmi mnoho, chcete, aby velké množství, prosím, kontaktujte mě e-mailem, nebo si o cenu! Děkuji moc za pochopení!

Kapacita RAM 2K x 8
Balíček Další
Program skladovací kapacity 32KB(16K x 16)
EEPROM kapacita 1K x 8
Aplikace Další
Napájecí Napětí 1.8 V ~ 5.5 V
Číslo Modelu ATMEGA328P-MU MEGA328P MU ATMEGA328 328P-MU
I / O počet 23
Základní velikost 8Bit
jádro procesoru AVR
stav Nové
Rychlost 20MHz
Značka Jinytyxgs
Typ Další
Provozní Teplota -40°C ~ 85°C(TA)
Původ KN(Původu)
Ztrátový Výkon Mezinárodní standardis

Související produkty