Originální Pro Samsung Galaxy A40 LCD Displej Dotykový Displej Digitizer Pro samsung SM-A405F A405 A405F Náhradní Díl

Hodnocení 

1 815.58 Kč

-29%

2 557.30 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: sm a40 obrazovce, lepidlo displej samsung a40, a40 samsung obrazovce, lcd samsung galaxy a40, a40 případě, samsung galaxy, a40 lcd samsung, a40 lcd, sansung a40 obrazovce, sm a750 lcd.

Teplé Tipy:

1.Jakmile položky dorazila,zkontrolujte, že produkty jsou v dobrém stavu.Pokud je jakékoliv poškození obalu,prosím, přijměte to a dejte nám svůj názor okamžitě.Když jsi otevřel balíček , prosím, střílet rozbalení video.

2.LCD displej musí být testovány před instalace. (Pouze odkaz na LCD na desce pro testování). Neinstalujte LCD obrazovku před testováním.

3.Pokud máte problém s výrobkem v průběhu zkoušky.Musíte poskytnout skutečné fotografie, videa a další důkazy,a to zejména "MS" label prokázat, že jste výrobek zakoupili.Pak budeme poskytovat Náhradu / Náhrady služby.

4.Před instalací na displej, prosím, vyjměte baterie, buďte opatrní během instalace.Netahejte na IC, které se nachází na flex kabelu.

5.Pokud se na displeji LCD poškozené po instalaci, budeme poskytovat náhradní služby a souhlasím s tím, aby kupující výrobek vrátit k výměně. Nicméně, náklady na vrácení zboží, musí být zaplacena kupujícím.

6.Nabízíme 6 měsíců záruka na výrobek. Ale tyto situace nejsou záruka.

(1)Uměle poškození

(2) chyby Instalace

Bod 2
Certifikace NIC
Místo dodání
Velikost
Displej > 3"
Položka Stav Nové
QC
Bod 3
Balení
Usnesení
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Značka MSMADE
Typ LCD a Touch Screen Digitizer
Číslo Modelu Pro Samsung Galaxy A40 LCD
Záruka
Materiál AMOLED
Původ KN(Původu)
Bod 1
Kompatibilní Značka Samsung

Související produkty