Kvality vody Tester s Podsvíceným LCD Sn PH Metr s 3 v 1 TDS+ES+Temp Metr pro Pitnou Vodu,Akvária,Bazén,Spa

Hodnocení 

295.18 Kč

-30%

421.75 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: phmetro, ph senzor, es tester, orp metr vody, ph, průmyslové ph controller, cl2 tester, potravinářský ph metr, es měřič ph, zdarma tds metr.

[ Snadné Použití ] Jen je třeba vidět číslo na digitální displej metr při testování tekuté , 5 Sekund vědět vody TDS PH ES Teploty čtení, není třeba porovnat s testovací proužky, které umožňuje efektivnější a časově úsporné.TDS A EC Tester opatření, celkové rozpuštěné pevné látky (TDS), elektrická vodivost (EC) a teploty.

[ Automatické Humanizovaný Design ] Automatická Teplotní Kompenzace účty pro změny teploty automaticky (0~80 Stupňů).A co víc!PH metr není potřeba Žádné úpravy šroubováky, jen dokončit kalibraci s Automatickým tlačítko kalibrace a zahrnoval vyrovnávací paměti prášky.

[ Vysoká Přesnost ] čísla pH metr rozsah od 0.00-14.00 (PH), zatímco čísla z digitální EC a TDS metry rozsahu od 0 do 9990 ppm.PH Rozlišení 0,01 pH, Přesnost ± 0.05 pH.TDS: 0 ~ 9990ppm, Vodivost: 0 ~ 9990us / cm, Přesnost: ± 2%.

[ Portable & Upgrade] Navržen na základě šikovná velikost, která je ideální pro nošení v kapse a zkušební vody bez ohledu na to, kde jste.Upgrade Podsvícený LCD Displej je snadno čitelný, a bude automaticky vypne.

[ Široce Aplikace ] perfektní testování vody metr pitné vody ,akvárium, rybaření, plavecký bazén, RO systém, Spa, nebo v hydroponickém roztoku, student, laboratoř, klepněte na vodu a jiné kapaliny.

PH Metr Specifikace:

Měření Rozsah : 0.00 - 14.00 pH

Rozlišení : 0.01 pH

Přesnost : ± 0.01 pH

Automatická Teplotní Kompenzace : 0 - 60 C / 32 - 140 Stupňů Fahrenheita

Kalibrace : Dva Body S Automatickou Kalibrační Tlačítko

Tlačítko baterie: 2 x 1,5 V LR44(nadále používat více než 500 hodin)

TDS ES Teploty Metr Specifikace:

Funkce zámku - umožňuje snadné číst a nahrávat, stiskněte PODRŽTE tlačítko a vyjměte z testu řešení.

4 režimy Zobrazení: stiskněte tlačítko SHIFT: TDS - ppm & Celsia, ES - µs/cm & Celsia, TDS - ppm a Fahrenheit, ES - µs/cm a Fahrenheita.

5 minut Auto Shut Off funkce, takže baterie nebude fungovat.

Rozsah měření: Vodivost: 0 - 9990 µs/cm TDS: 0 - 9990 ppm (parts per milion) Stupňů Celsia: 0.1 - 80.0 Celsia, Fahrenheita: 32.0 - 176.0 Fahrenheita

Přesnost: ± 2%

Tipy:TDS = Celkem Rozpuštěných Pevných látek, což je sůl, kovové nebo minerální voda.

Barva:Modrá + Černá

Materiál:ABS

Velikost:Délka: cca 16cm

Obsah Balení:

1* TDS+ES+Temp Metr

1* PH Metr

3* Kalibrace prášky (s anglickými pokyny)

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Značka MiLESEEY
Původ KN(Původu)

Související produkty