Pro Xiaomi Mi 11 Případě, Xundd Airbag Případě, Pro Xiaomi 11 Mi11 Kryt, Průhledný Matný Kryt, Ochranný Nárazník, Nárazuvzdorné Skořepiny

Hodnocení 

172.60 Kč

-49%

338.55 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: mi 10t xiaomi, případ hoe 10, pocophon, mi 10 12gb, micky xiaomi mi 9t, mi10pro, ochrana xiaomi mi 10t pro, cap redmim poznámka 9 pro, xiaomi mi, xaiomi poznámka 9 pro.

Klikněte na tento obrázek, pokud máte zájem

Popis

Osobní bodyguard pro vaše drahé a nákladné, smartphone. ● Kompatibilita Nárazuvzdorné pouzdro speciálně navržené tak, aby chránit váš Xiaomi Mi 11. ● Airbag technologie XUNDD vestavěný airbag ochranu polštáře vnější hrany vašeho telefonu, chrání ji před pády a nárazy. ● Vylepšené kamery a ochranu obrazovky 8 mm-zvýšené okraje, aby se zabránilo MI to drahé fotoaparátu objektiv a displej, dostat snadno poškrábat. ● Přesný výřez případě Tohle přesně udělal ochrana telefonu pouzdro umožňuje snadný provoz Mi to tlačítka, kamery a porty. ● Vysoce kvalitní materiál Obal na telefon je vyroben z importované akryl materiál, který zabraňuje rychlému vzniku otisků prstů známky a zabarvení.

Vestavěný airbag technologie

Nikdo chápe význam a hodnotu vašeho Xiaomi lepší než XUNDD. To je důvod, proč jsme vybavili naše nárazuvzdorný případy s state-of-the-art airbag protection technology. Užijte si výkonný smartphone Galaxy s vědomím, že je chráněn proti náhodnému kapky a dopady.

Vestavěný airbag technologie

Nikdo chápe význam a hodnotu vašeho Xiaomi lepší než XUNDD. To je důvod, proč jsme vybavili naše nárazuvzdorný případy s state-of-the-art airbag protection technology. Užijte si výkonný smartphone Galaxy s vědomím, že je chráněn proti náhodnému kapky a dopady.

Test Důkaz: Zajistí telefonu bezpečí při pádu z 3 metrové výšky

Kvalitní Důkaz; SGS Antidrop Certifikace Dokazuje, Xundd Kvality

Všestranný ochranu

Airbag technologie je spárován s 0,8 mm zvýšené okraje, které poskytují tolik potřebnou ochranu pro kamery a displej před poškrábáním. Získat větší klid při uvedení telefonu na různé povrchy, jako je například psací stůl nebo odkládací schránku.

Ultra-precizní design

Přísně cut-out díry, tvarů a drážky zajistí tomto případě není v rozporu s funkcí telefonu. Například, nebudete muset odebrat případ pokaždé, když potřebujete připojit nabíječku, nebo chcete, aby plně vychutnat si vynikající kvalitu zvuku Mi 11 reproduktory.

Vysoce kvalitní materiál

Importované akryl materiál poskytuje delší životnost a čistší vzhled tím, že brání rychlé vzhledu otisků prstů, stopy a žlutavě tón z levné plastové degradace.

Tenké Případ

Tomto případě je velmi tenká, a nebudete cítit tloušťka případě

Reverse Charge Podpora

Tomto případě nebude mít vliv na vaše reverse charge

2 Styly Pro Mi 11: Jasný Případ& Matný Případ

Jasné: Mějte Funkce; Udržet Bílý Matný: Anti-otisků prstů; Anti-Scratch

Kompatibilní Značka Xiaomi
Design Transparentní
Funkce Xundd Airbag Případě
Typ Napůl zabalené Případě
Značka xundd
Původ KN(Původu)

Související produkty