Doprava zdarma AOSION solární pohybu aktivuje zahradní ultrazvukové zvířat repeller efektivně řídit kočky,ptáky,psy,lišky,jeleni

Hodnocení 

1 219.24 Kč

-20%

1 524.16 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: dell vodu odpuzující, vzduch kočka repeller, zvířat repeller sonic, jaico repelent proti komárům, škůdce odpuzují, kočka spray odpuzovač, pták repeller solární sova, zvíře odpuzovač vody, pták repeller solární pohon, keramické zvířecí zahrady.

AOSION solární pohybu aktivuje zahradní ultrazvukové zvířat repeller efektivně řídit kočky,ptáky,psy,lišky,srnci bez battereis

Design Patent: ZL 201330475089.3

Když zvířata přicházejí do oblasti ochrany zařízení, zařízení bude vydávat vysokofrekvenční ultrazvuk a silný blesk, alarm, ptactvo a zvěř zvuky, že zvířata cítí nemocný a panika poté utéct z ultrazvukové rozsahu.S proměnnou frekvencí může, aby se imunita zvířat, aby se dosáhlo lepšího efektu.

Partneři ozvěnou funkci: Když přístroj detekuje nezvaný zvířat, bude evokovat stejné zařízení v okolí pracuje a zahnat zvířata dohromady.

Feathures: Napájení pomocí solární energie, a uložit elektrický v 3*AA dobíjecí baterie(není součástí balení).PIR + Ultrazvukové + silný blesk + Alarm + Drůbež a zvířata zvuky.Funkce osvětlení: v případě potřeby, LED světla lze plynule pokračovat v práci pro desítky hodin.Plastové trubky, vodotěsné. 6V adaptéru na dobíjení.CE/UL/FCC uvedena, competitve cenu .

Doprava

1. FedEx/DHL/UPS/TNT pro vzorky , od Dveří ke dveřím;

2. Letecky nebo po Moři pro dávkové zboží , pro FCL, Letiště/ Přístavu obdržení;

3. Zákazníci určení zasílatele nebo dohodou způsoby dopravy!

4. Doba dodání : 3-7 dnů pro vzorky; 5-25 dní pro dávkové zboží.

Platební Podmínky

1. Platba: T/T , Western Union , MoneyGram , PayPal ; 30% vkladů ; 70% zůstatku před porodem.

2. MOQ: 3000 KS

3. Záruka : 3 roky

Balení︰ Barva Box nebo White Box dodací lhůta︰ 20 dny po objednávce potvrdil Certifikace︰ CE, RoHS

Jmenovité Napětí NIC
Značka AOSION
Odpuzující Typ Ultrazvukové Škůdce Repellers
Pest Typ kočka,pes, pták

Související produkty