Vhodné pro M. NT68676 LED LCD display controller driver karty základní deska transparentní shell ochranné pouzdro kryt box

Hodnocení 

168.17 Kč

-7%

182.77 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: snes kazet cartao, mnt68676, b154ew02, 13 macbook air baterie, 1155 základní deska, nabíječka displej, základní deska pc, snes ac, pro gx460, lp154wx4.

Zvláštní poznámka:

1. Pouze ochranný shell se prodává, a to včetně desce řadiče! 2. Produkt je ve velkém a musí být sestaveny sám o sobě. 3. Prosím, odtrhněte ochrannou fólii před montáží.Porovnat základní deska velikosti a montážní otvory.

Popis:

Transparentní a krásné, robustní a odolné, bezpečné izolace, lepší ochranu řadič základní desky.Velikost o: 157 mm*70 mm*25mm

Montážní návod:

1. Před instalací produktu.Prosím, zkontrolujte instalační rozměry a díry pozice pro pre-instalace (poznámka: instalační směr spodní deska a horní deska).Pak odtrhněte ochrannou vrstvu na povrchu. 2. Umístěte podložku mezi řídicí deska a spodní desky, a šroub na matice. (Nepoužívejte šroub je příliš těsné, snadno se instaluje bočnice) 3. Namontujte boční desky a kryt horní desky.Používat dlouhé ořechy zabezpečit ochranné pole.Prosím, viz obrázek níže.Doufám, že to pomůže.

Balení seznam:

Průhledný Ochranný plášť (včetně podložky, šrouby, matice)*1 Sada

Série PAVILON
Položka Stav Nové
Kompatibilní Značka Lenovo
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Univerzální
Certifikace NIC
Značka OPLY

Související produkty