Dřevěné Kruhy Korálek Drát Bludiště Roller dětské Dřevěné Matematické Hračky, Montessori Vzdělávací Hračky Dřevěné Puzzle

Hodnocení 

433.70 Kč

-30%

619.58 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: válec zásuvka, montessori vzdělávací dřevěné hračky pro děti, dítě montessori, passpoil, montessori dřevěné, přenos tepla vinyl hodně, matematika hračky, dřevo, pexeso, korálek bludiště, plyšová hračka drát.

To je pro děti raného vzdělávání vzdělávací hračky vyrobené ve spolupráci s mnoha early education center. Tento kulatý korálek prostřednictvím různých fázích raného vzdělávání a učení, řídit růst childrenAwareness, podporovat interakci mezi dítětem a rodiči, využití životního prostředí, dřevo pečlivě vyrobené, žádné otřepy, aby byla zajištěna bezpečnost dítěte, nechat dítě hrát V cvičení dětské hands-na schopnosti.

Víte, jak "aktivovat" dítě rozvoj mozku a myšlení růst?

Tam je kus lidské inteligence, která vede přes celý život, to znamená, že schopnost myslet logicky a prostorově. A korálek je puzzle hračka, která rozvíjí tento kus.

Cvičení jemné ruční pohyby s pohyby prstů

Korálky vzestup, pád a zase jako dítě prsty pohybovat, a dítě se začíná tvořit prostorové koncepce. A co víc, šmelení kolem korálky mohou vykonávat jemné pohyby dítěte malé ruce, což je důležitý proces dítěte fyzický vývoj.

Kolem korálek je 12-36 měsíců staré dítě růst puzzle hračka, přes to může nechat dítě kognitivní barvu, cvičení koordinace oko-ruka a logické myšlení, schopnost, rodiče mohou také nechat dítě projít kolem korálek se naučit, jednoduché počítání a některé rodič-dítě puzzle hry!

Barevné vzory rozpoznat počet a velikost poměry.

● Děti jsou snadno přitahovány k světlé barvy, a různých barev může pomoci jim učit se a rozpoznat barvy při přehrávání. Cvičení dítěte, vnímání barev poznávání schopnosti. ● Korálky různých tvarů, 1, 2, 3, 4, 5... Dítě počítat _ existuje několik výše uvedených ~ nechat dítě tvoří základní matematický koncept.

Funkce Vzdělávací
Materiál Dřevo
Původ KN(Původu)
Věkové Rozmezí < 3 roky starý
Pohlaví Unisex

Související produkty