Zebrano (Q C) Dřevěné Dýhy ložnice, židle, stůl, Kůže Velikost 250x15 cm stůl Dýha Podlahy DIY Nábytek Přírodní Materiál

Hodnocení 

265.53 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: dýha dřeva, gold c tabulka, mover nábytkem., elm, ložnice nábytkem., vnější vintage nábytek, trim dřevo, černá přikrývka, mrzutý, láhev šroub.

Přírodní Dýha Popis

Dýhování je starověké umění, které se datuje nejméně staří Egypťané, kteří používali drahé a vzácné dřevo dýhy přes levnější dřeva k výrobě nábytku a sarkofágy. V moderní době, dýha se koná v rovné úcty a je velmi vyhledávaná pro nábytek,Dveře a Podlahy.

1、Různých Druhů 2、Různé tloušťky / Velikost 3、Přizpůsobit 4、Loď Okamžitě

Funkce

Je zabalena a prodávána jako přirozené velikosti. Délka=2200MM-2500MM Šířka=12CM-25CM Tloušťka=0,25 MM-0.50 MM Akcie Druh: 300 Zpět: S Non-tkané Balíček: Všechny naše výrobky jsou pečlivě zabaleny v rolích s wallcovering nebo Karton, Papírové obaly. Obal byl pečlivě navržen tak, aby odpovídala jedinečné vlastnosti výrobku.

Společnost Byla Založena V Roce 2010, V Grónsku Se Specializuje Na Výrobu Dýh A Nedokončené/Prefinished Panely. Vyspělé Výrobní Technologie A Neustálé Investice Do Vyspělých Zařízení Grónsko Je Váš Partner Pro Vysoce Kvalitní Dýhy A Dýhy Související Produkty. Rozsáhlé Výrobní Kapacity A Přísné Kontroly Kvality Nám Umožňují Poskytovat Produkty Neustále Vysokou Kvalitu A Zajistit Krátké Dodací Lhůty.

Materiál Dřevo
Velikost 2500MM*150MM
Suroviny Dřevo
barva Přírodní
Typ dřevěné Dýhy
Číslo Modelu NV20
Tvar Obdélník
Tloušťka 0,25 mm

Související produkty