Wonlex KT10 Smart Hodinky Dětské Nepromokavé Umístění-Finder Děti 4G Video Kamery Sim-Karta Volání, GPS, WIFI, Sledování Smartwatch Telefon

Hodnocení 

1 393.82 Kč

-70%

4 646.15 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: inteligentní hodinky dítě, smartwatch, chlapec dítě sledovat, 4g sim smartwatch, gp tracker, chytré hodinky wonlex, jednoduché hodinky gps, hs6620d chytré hodinky, 4g sim chytré hodinky, smartwach vodotěsné.

Wonlex KT10 Smart Hodinky Dětské Nepromokavé Umístění-Finder Děti 4G Video Kamery Sim-Karta Volání, GPS, WIFI, Sledování Smartwatch Telefon

Zákazník Upozornění:

1.Pokud potřebujete ruský Jazyk nebo jakýkoliv jiný, prosím, zanechte poznámku pod vaší objednávky , zajistíme vám jako váš požadavek.

2.Někdy budeme používat cartoon box s Wonlex Nálepka nahradit plastový box, v případě sledovat obrazovku dostat nuly plastový box během dodávky tranzit.

3.V mnoha Zemích, při volání na hodinky, všechny telefonní čísla 4G hodinky jsou identifikovány beze jména, ale pouze čísla , některé 2G hodinky mohou mít tento problém, protože SIM karta se skrývá jméno. To je problém sítě: výchozí nastavení pro SIM byla "skrýt moje číslo". to může být změněn tím, že podpora služeb SIM karty operátora. Jiné řešení, aby hodiny, aby zjistit číslo volajícího, je třeba zadat telefonní číslo a jméno, a to nejen prostřednictvím aplikace, ale také to napsat zvlášť na SIM kartě samotné.

4.O "Zvuk Guardian/Sledování/Call Back Funkce" chybějící v aplikaci: prosím, vložte sim kartu a nastavit hodinky díla, je venkovní detekovat LBS a GPS, pak to bude funkce synchronizace.(Server musí získat základní stanice umístění není Německo a Norsko, pak zápas monitorovací funkce auto.)

5. Pro USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu, kde 2G je téměř není k dispozici.

(Doporučujeme 4G modely:KT10 ,KT11, KT13, KT15, KT20, KT21, KT22 a KT23)

6. Pro Turecko a Ázerbájdžán kupující, uveďte, prosím, svůj vlastní imei číslo, pod vaši objednávku , Budeme přidat své číslo imei na našem serveru před lodi ven. Jinak naše imei nelze použít na vaší zemi.

7. Lepší použít naše Setracker 2 nebo Setracker aplikace , i když někdy tam může být Reklamy v naší aplikaci (můžete kliknout na výstupu), ale je to zdarma k použití trvale. Další Aplikace, ale Ad odstraněny, ale budete muset zaplatit mezi $ 9 a $ 19 za předplatné, nebo tří-denní bezplatné předplatné. Pokud chcete použít jiné aplikace, také v pořádku. Například, Najít Moje Děti , prosím, kontaktujte nás a řekněte nám IMEI číslo hodinek, musíme udělat zálohu v naší databázi serveru , jinak to bude automaticky vrátí do Setracker IP serveru, když používáte jiné aplikace, protože sledovat vždy v režimu offline. 8.Pokud máte svůj vlastní server a aplikace , chcete vyzkoušet naše hodinky, prosím, zanechte poznámku pod vaší objednávky pro "Dešifrování Verze" FAQ:

1.Otázka:mám hodinky, nikdy jsem se Najít Mé Děti APP předtím, ale chci používat s Find my Děti APP nyní.

--: Uveďte číslo imei na nás, musíme zálohy na náš server databáze, než budete používat, jinak to bude dostat zpět do Setracker Server automaticky při použití funkce Najít Moje Děti APP Server, způsobil sledovat vždy v režimu offline. Ale náš inženýr to udělat jen práci v pátek.

2.Otázka:mám hodinky již používá, Najít Moje Děti APLIKACE, IP serveru je:92.53.87.162,8001#, ale chci používat s Sertracker APLIKACI nyní.

--: Uveďte číslo imei na nás, musíme to změnit na náš server databáze, jinak to bude zpátky Najít Moje Děti APP Server auto, když budete používat Setracker server, způsobil sledovat vždy v režimu offline.

--: Můžete se zeptat, Najít Moje Děti APP společnost, aby jej změnit, aby naše Setracker server. Funkce :

Real-time umístění: GPS & WIFI & LBS , pomůže vaše přesné vyhledání dítěte zeměpisné poloze. 3 SOS čísla : Tam 3 čísla SOS lze nastavit v APLIKACI, stiskněte tlačítko SOS po dobu 3 sekund, uživatel může volat a posílat poplachové zprávy na telefonní číslo. Ne znepokojující čas: Rodiče mohou nastavit 3 časy třídy v APLIKACI štít hovor,jen SOS číslo lze vytočit, zabránit dětem hrát hodinky ve třídě. Monitoring hlas : Jednou telefonní číslo potvrdil, že hodinky bude volat číslo automaticky, když uživatel neví. Kontakt : Klepněte na tlačítko enter a vyberte číslo, které chcete vytočit (10 kontakty počet lze nastavit pomocí aplikace) Kamera :podpora natáčení store v zařízení. Kroky : Zapněte krok přepínač v aplikaci, když krokoměr je pracovní kroky budou data synchronizována. Galerie : podpora obchodu 400pcs nejnovější obrázky v zařízení. Další vybrané funkce: 3 alarmy lze nastavit na APP / Zdravé nahrávání / low alarm baterie / historie záznam & přehrávání / low power alarm/ APP Podpora IOS a Android

Supp ort Jazyky:němčina, angličtina, španělština, francouzština, italština, polština, portugalština, turečtina, turečtina, Thajština, Zjednodušená čínština, Tradiční Čínština.

APLIKACE je k Dispozici ke Stažení No
Certifikace CE
RAM 512mb
Více Číselníky No
Jazyk Němčina
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Baterie Odnímatelné Ano
Materiál Pouzdra Plastové
Řešení 9820E
CPU Výrobce Mediatek
Typ Na Zápěstí
Aplikace Věkové Skupiny Dítě
Původ KN(Původu)
Mechanismus No
CPU Model MT2503A
Baterie Lithume těsto 615mAh, v Pohotovostním režimu 48 hodin
Značka wonlex
Tvar Obrazovky Náměstí
Režim Sítě 2G
Kapela Odnímatelné Ano
GSM,GPRS GSM850\900\1800\1900MHz TD-LTE, TD-FDD
Systém ios
Vodotěsné Třída Život Vodotěsný
video volání Podpora
Displej 1,4 palcový TFT barevný dotykový displej
Zadní Kamera NIC
Umístění GPS+AGPS+LBS+WIFI
Usnesení 240*240 pixelů
Velikost Displeje 1,4 palcový TFT
Kapacita baterie >450mAh
Paměť 512MB+4GB
Funkce Nahrávání, budík
Kapela Materiál Silikagel
SIM Karta k Dispozici Ano
ROM 4GB
Rozlišení Obrazovky 240*240
GPS Ano
Sim Karty Nano SIM kartu
Styl Roztomilý

Související produkty