Nástěnné Nerezové Oceli 304 Magnetické Nůž Držák Dvojitý Panel Snadné Skladování Nůž Rack. Lišta pro Kuchyňské Nádobí Nástroj Hák

Hodnocení 

296.29 Kč

-18%

361.35 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: poháry držitel dřeva, velký silný magnet bar, v mould label, huohou nůž, magnetické mřížce, holé magnetické, držák na nože magnet, šperky z nerezové oceli, držák nože, kai magnetické nůž bloku.

Drží nože bezpečně: Čtyři super-silné magnety budou držet vaše kuchyňské nože bezpečně a zároveň dává vám rychlý a snadný uvolněte, když jste připraveni vařit.

Organizace: Jasné drahocenný pracovní prostor, to vše při předvádění vaše sbírku nožů!Více hygienická alternativa k ukládání nožů, které pomůže jim zabránit matování.

Navržen tak, aby ušetřit místo tím, že drží vaše výrobky proti zdi opouští vaše kuchyňské povrchy čisté.Žádné další velké dřevěné bloky zabírají místo!

Vysoce magnetické proužky držet všechny kovové nože a nádobí pevně na místě bez skluzu.Lze použít pro nástroje a kuchyňské výrobky podobně, vhodné pro kuchyně, garáže a dílny.

Může být připevněno k jakékoliv kuchyňské zdi, aby vaše nože bezpečně konat na jednom místě.

Typ: Bloky a Role Sáčků

Číslo Modelu: Magnetické Nůž Držák

Funkce: Eco-Friendly

Obsahuje 6 další háčky pro kuchyňské nádobí, šetří ještě více místa ve velkém stylu.Používá se pro špachtle, lžíce, naběračky, šlehače, struhadla a jiné nádobí ve vaší kuchyni.Snadno přístupné a dělá vaření mnohem jednodušší.

Pořád ostré nože a náčiní mimo dosah dětí, zajištění bezpečnosti ve vaší domácnosti.Dlouhotrvající magnet pro zajištění nože zůstat na místě trvale.

Barva: Stříbrná. 

Materiál: Nerezová ocel. 

Velikost (L x W x H): 40.6 x 6 x 1,02 cm (16 x 2,4 x 0,4 in)

Obsah Balení:

1ks *dvakrát tyč skladování držák nástrojů

5ks *hák

2ks *šroub

2ks *expanzní šroub

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Značka SAFEBET
Typ Bloky & Roll Tašky

Související produkty