Nejlepší Kvalitu Čínské Bambusové Baňkování Šálky+Dárek Zdarma Tradiční Čínské Medicíny, Baňkování Jar baňkování léčba

Hodnocení 

224.82 Kč

-19%

281.02 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: alkohol, medicína články, láhev na vodu, případ pera, bio medicíny, cactu, muž medicíny, sklo sucker, umění medicíny, Dóza S Víkem.

O Bambusu baňkování

Silný, odolný a jednoduchý, bambus roste po celé Asii a jako takové je surovina, která má užitek lidé tam po tisíce let. Není divu, že byl upraven brzy (po zvířecí roh) jako materiál pro výrobu kelímků nebo "sklenice" se provádět baňkování terapie. Takže bambus jar je jedním z nejvíce tradiční přístupy k technologii baňkování.

Moderní chápání baňkování je, že zmírňuje bolesti a bolesti prostřednictvím relaxace svalů pomocí jemné masáže působení negativní tlak. Pocit z dobře-bytost, a také wellness, postupujte od dávat pozor na bolestivé, napjaté, nebo přepracovaný oblastech těla.

Bambus je lehký, úsporný a chladnější přístup k požární baňkování. Tím, že drží bambusové sklenic vlhký, jejich sílu a chlad může být zajištěna. Někteří lidé rádi uvaříme s aromatickými listy vyluhovat po nich se rostliny aromatické látky.

Jsme si vybrat nejlepší kvalitu Čínské bambus,po zvláštní zacházení, aby se zabránilo plísní a zabránit praskání

Tato položka je pro 12 baňkování poháry.

Tradiční Čínské lékařské terapii, bambusové baňky se zahřeje pomocí bavlněná koule, které jsou namočené v alkoholu, osvětlený, pak umístěn dovnitř poháru. Hořící látka, uvnitř šálku odstraňuje všechen kyslík, což vytváří účinek vakua. Praktický lékař pak místa, šálky na pacienty zpět 3 cm od sebe po dobu 10-15 minut. To je věřil, otevřít póry kůže a čerpat toxiny z těla.

Materiál: přírodní bambus

Cementační horký hrnec 4 můžete nastavit velikost: Malý 4cm-5cm 1 Střední 5cm-6cm 1 Velké velikosti 6cm-7cm 1 Extra velký 7 cm-8 cm 1

Sada bambusové 4 plechovky Extra velké 3 úst 6-7 cm vysoké, 12 cm Velké zavlažování port 5-6 cm 2 středně zavlažování porty

HANRIVER HANRIVER
Aplikace Tělo
Typ Položky Masáže & Relaxace
Původ KN(Původu)
Materiál Kompozitní Materiál
Značka HANRIVER

Související produkty