GULING Ruční závitníky pro lichoběžníkové závity HSS(6542) Šroub TR Kohoutky pro řezání závitů skrz a slepé díry

Hodnocení 

222.38 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: šroub trapézový, 2ba, závit lichoběžníkový, trapézové šrouby t10, klepněte tr, ořezávač nití, monitor baterie zkrat, delta dnou bývají obvykle, nastavte kohoutek, závitové řez.

GULING Ruční závitníky pro lichoběžníkové závity HSS(6542) Závit závitnice Ruční lichoběžníkové závity(TR) TR nitě jsou vhodné pro řezání dovnitř a slepé díry

Použitelné Obrobku:

Vhodné pro zpracování dílů, jako jsou oceli, litiny, mědi a hliníku.

Balení A Doprava:

GULING nabízí různé způsoby dopravy, jak je uvedeno níže, stejně jako bezplatné pozemní dopravy na mnoha našich výrobků. Všechny položky, které se kvalifikovat pro dopravu zdarma bude označeno na produktové stránce výpisu. Přepravní časy jsou založeny na pracovních dnů (pondělí až pátek), s výjimkou Svátků a víkendů. V závislosti na své objednávky, může dorazit v několika balíčků.

VRÁCENÍ A VÝMĚNA POLITIKY

V GULING, jsme tvrdě pracovat, aby zajistily pozitivní zážitek z nakupování s námi. Pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit své výrobky do 60 dnů, pokud jsou nové, nepoškozené a nezměněné. Nemůžeme zaručit, že bude váš předmět být přijata pro vrácení peněz nebo výměnu, pokud nesplňují tyto požadavky. Návrat žádosti mimo 60 dnů vyžadují zvláštní povolení. Všechny výnosy předložena pro vrácení peněz bude podléhat balné a poštovné.

NÁHRADNÍCI

Pro nějaké problémy s produktem, prosím, kontaktujte náš tým Technické Podpory pro pomoc při odstraňování problémů.

Prosím, buďte připraveni s následující informace:

Číslo objednávky

Doklad o koupi

Video nebo fotografii, poškozený/vadný výrobek

Poštovní adresa

Kontaktní telefonní číslo

Značka GULING
Typ Klepněte
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu HSS(6542)
Závit Směr Jo
DIY Dodávky Obrábění kovů

Související produkty