Adobe Character Animator CC 2020 Animace Aplikace Vyhrát

Hodnocení 

299.61 Kč

-50%

599.22 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: deska toshiba a300, 2011 imac, s510p, asus k40in, sff 8639 na sata, mini pc win, adob photoshop, rs 232 na usb, photoshop, molex splitter.

Adobe Character Animator CC 2021 Charakter Animace Aplikace Win/Mac

Vezměte PROSÍM na VĚDOMÍ,:: Pro tento produkt, zašleme ke stažení řešit přes Zednictvicoufal.cz informace, stažení a aktivaci software v adrese.

1.Po aktivaci softwaru, pouze instalační balíček bude odeslán prostřednictvím e-mailu.

2.Pre-aktivovaný software, takže žádný klíč, je poskytnuta nebo požadována.

3.To může být použit po neomezenou dobu,

OS: Adobe

OS: Windows, Mac

Softwarové funkce

1. Hlava se otáčí a dolní čelist kapky animace.

Vytvořit 2D animace pro živé vysílání, studentské projekty, a karikatury. Nebo jen se svými přáteli wow na sociální média.

2. Začít s úlohou.

Sestavte si svůj charakter od nuly v obrázku nebo Photoshop-nebo začít s loutkou, která již existuje v animaci postav.

3. Tam jsou animace nohy, ruce a hlavy.

Neznamená to však trvat hodně práce, aby se vaše postava pohybovat. Ovládání gesty, jako je mávání klávesnici nebo MIDI zařízení. Akce mohou být uloženy jako tlačítka, posuvníky a knoflíky tak, že jsou jednodušší, než si pamatovat klíčové příkazy. Navíc můžete plynule přecházet mezi obličeje představuje vzhled ručně kreslené animace.

4. Ukázat svou nejlepší tvář.

Znak animátor sleduje vaše výrazy obličeje v reálném čase-od zvednutým obočím se pohybující rty-a používá vaše webové kamery a mikrofonu, nahrávat vaše pohyby a zvuky. Takže, když se podíváte překvapený, šťastný nebo naštvaný, tak se vaše osobnost.

5. Show čas je nahoru.

Pošlete svůj charakter. Jít žít na Facebook nebo TV. Pobavit své přátele na sociální média. Nebo to poslat na Adobe PremierePro CC nebo After Effects CC zařadit do větších projektů, jako jsou filmy nebo karikatury.

6. Nový spouštěcí panel

Přístup ke všem spouští na jednom místě, a přesunout znaky v jednoduchým a intuitivním způsobem.

7. Nový ovládací panel

Zobrazení spouští jako tlačítka a posuvníky, takže nemusíte mít na paměti, klíčové příkazy ke spuštění pohybu.

8. Zlepšit obočí

Se zlepšením obočí pohyby, znak, výraz se stává výraznější, z úzkosti, hněvu a překvapení. Získat více žák řízení pohybu a nový rapid eye pohled funkce.

9, představují pro póze animace

Nové pose-to-pose možnosti hladkého přechodu mezi vaší postavy, obličeje pózách, dávat to ručně tažené vzhled. Kromě toho, můžete ovládat množství vyhlazení chcete.

Dobrý den vážený zákazníku, Budeme odeslat produkt, který jste zakoupili přes schránku, kterou opustila, nebo budeme odeslat ji přes dialogové okno. Pokud narazíte na nějaké problémy během procesu aktivace, prosím, kontaktujte nás co nejdříve, a budeme řešit to pro vás co nejdříve.

Původ (Původu)
Typ IDE Kabely
Certifikace PSE

Související produkty