Vysoce kvalitní Auto ac cívky spojky kompresoru klimatizace pro-Dodge

Hodnocení 

840.85 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: spojka kompresoru, cívka kompresoru, rychlé připojení odpojte, vzduchový kompresor klimatizace, spojka mazda, spojky klimatizace, ac spojky, klimatizace cívky, ac kompresor, ac cívky spojky.

Vysoce kvalitní Auto ac cívky spojky kompresoru klimatizace pro Dodge

ID položky: HY-ch

Specifikace:

Napětí:12 V

Model vozu : cívky spojky kompresoru klimatizace pro Dodge

Cílem Vedení:

Továrna Rohu:

Doprava:

Místo, aby:

Předtím, než si objednáte, prosím, potvrdit, je to produkt, který chcete koupit. Nebo pošlete nám svůj náhradní díl, aby se jisti, který model, který chcete.Pak vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Pošleme položky do 3-7 dnů, jakmile jste platba je dokončena. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, cla a ostatní dovozní daně. Dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.

Vrácení peněz:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit všechny další přepravní poplatky a položky, vrátil se v jejich původní stav. Tak, před uvedením pořadí, ujistěte se, že díly se vešly vaše vozidlo klimatizaci, aby se zabránilo zbytečné náklady.

Záruka:

Nabízíme 12-měsíční bezplatnou údržbu; kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme zboží, budeme opravit nebo změnit nový díl.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.A pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy s nejlepší služby zákazníkům.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo problémy, pro vaše objednávky produktů, můžete kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím našeho whatsapp . skype, e-mail, wechat, facebook atd . whatsapp ,wechat: 0086-18826260504 stránky : www.hyoungacparts.com skype: huayangacparts[a]hotmail.com

Srdečně vítáme vaši objednávku brzy ! Dáme vám naše nejlepší produkty a služby ! Začněme objednat .

Model Vozu Pro Dodge
Napětí 12V
Původ KN(Původu)
Shell Typ Otevřené-Typ
Volt 12V
Či ID HY-ch
Typ Materiálu plasty

Související produkty