CACAZI Self-poháněl Bezdrátový Zvonek Vodotěsný Ne baterie 2 Tlačítko 3 Přijímač Led světlo Bezdrátový Zvonek NÁS, EU, UK Plug Zvonek

Hodnocení 

294.08 Kč

-49%

588.15 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: mozaika hraniční formy, nokia 61 žena případě, kreativní hrnek smalt, kreativní tabulky, měny euro itálie, jak udělat croissanty, dlouhé sukně solopet, mozaika koupelna bin, hilfiger bunda červená.

Vlastnosti a specifikace:

1.Stiskněte tlačítko, super učení kódu mohou volně naučit, aby odpovídaly, může být neomezený odpovídající přijímač. 2.Pokud je více tlačítek jsou spárovány s jedním nebo více přijímačů ve stejný systém, každé tlačítko lze nastavit jiný vyzváněcí tón. 3.Power-off funkce paměti: Zapněte znovu napájení po vypnutí napájení, není potřeba znovu nastavit a uzamknout vyzvánění. 4.Namísto použití baterie, tlačítko přeměňuje kinetickou energii na elektrickou energii a vysílá signál při stisknutí tlačítka. 5.Vysílač může fungovat normálně ve sněhu nebo v prostředí s vysokou teplotou, vodotěsný a prachotěsný. 6.Přijímač napětí: 110 až 220-240V. 7.Příjem vzdálenost:200 metrů v otevřeném prostoru. 8.Bezdrátový signál bude ovlivněn překážky. Čím více překážek, tím více vážné ztráty signálu. 9.Přijímač je k dispozici v různých svíček, USA/EU/UK Plug and AU adaptéry, vhodné pro většinu zemí. 10.Přijímač má 36 vyzvánění z čeho vybírat, a objem je 20-80db ve 4 úrovních. 11.Stačí zapojit přijímač do elektrické zásuvky,tlačítko vysílač lze strčit do dveří a za předpokladu, lepící pásky. 12.Tlačítko velikost:80*44*21mm 13.Přijímač velikost:95*65*20 mm Poznámka: tlačítko nemůže být kladen na železné dveře, protože to bude rušit signál. V případě, že přijímač nemá prsten, když je stisknuto tlačítko po obdržení zvonek, prosím, spárovat zvonek.

Jak spárovat signály?

Způsob párování: stiskněte a podržte tlačítko hudby na přijímači na dobu přibližně 5 sekund (svítí), uvolněte tlačítko hlasitosti, pak stisknutím tlačítka se okamžitě, signál je úspěšně spárována.

Jak upravit a zámek hudbu?

Stiskněte a podržte tlačítko hudby přijímače před připojením do zásuvky. Zapojte do síťové zásuvky, dokud se nerozsvítí kontrolka na přijímači se rozsvítí, uvolněte tlačítko hudby, stiskněte hudební tlačítko, aby se přizpůsobily oblíbenou hudbu, vyzvánění, stiskněte a podržte tlačítko hudby znovu, až Když světlo je na, stiskněte tlačítko vysílač dvakrát bezprostředně a hudba je uzamčen úspěšně.

Jak řešit, pokud práce není normální,Když obdrží zboží?

1. Zkuste párování signálů první. 2. Prosím, kontaktujte nás, budeme posílat video, které vám pomohou. 3. Pokud tam je problém s výrobkem, budeme znovu odeslat přijímače nebo tlačítko.

Napájení vysílače Není nutné žádné baterie Self Powered
Objem 4 úrovně 80 db
Typ Zvonky
Zvonek Typ Bezdrátové
Hudba 36 vyzvánění
Napájecí Zdroj Self-powered
Využití Prostor Home office villa nemocnice, školy, továrny
Číslo Modelu FA10
Přijímač Plug typ USA/EU/UK Plug, AU adaptér
Vodotěsné Ano
Jmenovité napětí přijímače 110-220v
Značka CACAZI
Dálkové rozsah 200 metrů v otevřeném prostoru
barva Černá/Bílá

Související produkty